Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: More
ug: داۋامى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
