Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Description
uk: Опис

en: More
uk: Ще

en: Tags
uk: Теґи

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Reset
uk: Скинути

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Show all
uk: Показати все

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: more tags
uk: ще теги

en: Never show
uk: Ніколи не показувати

en: Block count
uk: Кількість блоків
