Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: More
vi: Thêm

en: Tags
vi: Thẻ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Show all
vi: Hiện tất cả

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: more tags
vi: các thẻ khác
