Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: More
be: Болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Reset
be: Скінуць

en: Path
be: Сцежка

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: more tags
be: усе тэгі

en: Block count
be: Колькасць блокаў
