Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ
