Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Path
ca: Camí

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: more tags
ca: més etiquetes

en: Block count
ca: Recompte de blocs
