Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: More
cs: Více

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Block count
cs: Počet bloků
