Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: More
el: Περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Path
el: Διαδρομή

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Block count
el: Πλήθος μπλοκ
