Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Description
es: Descripción

en: More
es: Más

en: Tags
es: Etiquetas

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Reset
es: Restablecer

en: Path
es: Ruta

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Show all
es: Mostrar todo

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: more tags
es: Más categorías

en: Block count
es: Número de bloques
