Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: شرح

en: More
fa: بیشتر

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Show all
fa: نمایش همه

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: more tags
fa: برچسب‌های بیشتر
