Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: More
fi: Lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Reset
fi: Palauta

en: Path
fi: Polku

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: more tags
fi: lisää tageja

en: Block count
fi: Lohkojen lukumäärä
