Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: More
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Path
he: מיקום

en: Vocabulary
he: מילון

en: - Select -
he: - בחירה -
