Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: More
hi: अधिक

en: Tags
hi: उपनाम

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Path
hi: मार्ग

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Block count
hi: ब्लॉक गिनती
