Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: More
hu: Több

en: Tags
hu: Címkék

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Path
hu: Útvonal

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: - Select -
hu: - Választás -

en: more tags
hu: további címkék

en: Block count
hu: Blokkok száma
