Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
