Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: More
id: Selengkapnya

en: Tags
id: Tag

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Path
id: Jalur

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Block count
id: Jumlah blok
