Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: More
is: Meira

en: Tags
is: Efnisorð

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Reset
is: Endursetja

en: Path
is: Slóð

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: - Select -
is: - Velja -
