Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: More
it: Altro

en: Tags
it: Etichette

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Reset
it: Ripristina

en: Path
it: Percorso

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Show all
it: Mostra tutti

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Block count
it: Contatore
