Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: More
jv: Lengkapé

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: - Select -
jv: - Pilih -
