Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Path
ml: വഴി
