Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: More
mr: अधिक

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Path
mr: रस्ता
