Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: More
fa: بیشتر

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Reset
fa: اعاده

en: Path
fa: مسیر

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: - Select -
fa: - انتخاب -
