Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: More
sk: Viac

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: more tags
sk: viac značiek
