Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: More
sv: Mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Reset
sv: Återställ

en: Path
sv: Sökväg

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: - Select -
sv: - Välj -

en: more tags
sv: fler etiketter

en: Block count
sv: Antal block
