Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: More
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
