Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
