Tagadelic filters (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: More
tr: Devamı

en: Tags
tr: Etiketler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Path
tr: Yol

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Block count
tr: Blok sayısı
