TagCloud (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
ca: Configura els núvols d'etiquetes. Estableix l'ordre, el nombre d'etiquetes i la profunditat dels núvols.

en: Tags
ca: Etiquetes

en: by title, ascending
ca: per títol, ascendent

en: by title, descending
ca: per títol, descendent

en: random
ca: aleatòria

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
ca: Determina l'ordre de les etiquetes a la pàgina d'ordenació lliure.

en: Number of levels
ca: Nombre de nivells

en: Tags to show
ca: Etiquetes a mostrar

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: more tags
ca: més etiquetes

en: Amount of tags on the pages
ca: Quantitat d'etiquetes a les pàgines

en: Tags in @voc
ca: Etiquetes a @voc
