TagCloud (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: by title, ascending
ar: بالعنوان، مرتبة تصاعديا

en: by title, descending
ar: بالعنوان، مرتبة تنازليا

en: random
ar: عشوائيا

en: Determines the sort order of the tags on the freetagging page.
ar: يحدد ترتيب الوسومات في صفحة الوسومات الحرة.

en: Number of levels
ar: عدد المستويات

en: Tags to show
ar: الوسومات الظاهرة

en: Taxonomy
ar: التصنيف
