TagCloud (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: by title, ascending
hi: शीर्षक के अनुसार, आरोही

en: by title, descending
hi: शीर्षक के अनुसार, अवरोही

en: random
hi: क्रम रहित

en: Number of levels
hi: स्तरों की संख्या

en: Tags to show
hi: उपनाम दिखाने के लिए

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण
