TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor
