TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar
