TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Form
be: Форма
