TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази
