TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw
