TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Field ID
da: Felt ID

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Save and edit
da: Gem og rediger

en: Form
da: Formular

en: Path must be local.
da: Stien skal være lokal.

en: Path required.
da: Stien er påkrævet.

en: The %label search page configuration will be deleted.
da: Søgesidekonfigurationen %label vil blive slettet.

en: No results text
da: Intet resultat tekst
