TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Field ID
el: ID πεδίου

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save and edit
el: Αποθήκευση και επεξεργασία

en: Form
el: Φόρμα

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
