TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Form
eu: Formularioa
