TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Save and edit
fa: ذخیره و ویرایش

en: Form
fa: فرم

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
