TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Field ID
gl: ID do campo

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Save and edit
gl: Gardar e editar

en: Form
gl: Formulario
