TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Save and edit
he: שמירה ועריכה

en: Form
he: טופס

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות
