TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Form ID
it: ID del form

en: Field ID
it: ID Campo

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Save and edit
it: Salva e modifica

en: No results text
it: Testo per Nessun risultato
