TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Save and edit
ka: შენახვა და რედაქტირება
