TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Form
lv: Forma

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts
