TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Form
oc: Formulari

en: No results text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultats

en: Provide label
oc: Donner una etiqueta
