TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Field ID
pt: ID do Campo

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Save and edit
pt: Salvar e editar

en: Form
pt: Formulário

en: No results text
pt: Sem resultados de texto

en: Provide label
pt: Fornecer rótulo
