TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Field ID
ru: ID поля

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save and edit
ru: Сохранить и редактировать

en: Form
ru: Форма

en: No results text
ru: Текст при отсутствии результатов
