TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani
