TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Field ID
sv: ID för fält

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Save and edit
sv: Spara och redigera

en: Form
sv: Formulär

en: No results text
sv: Text vid inget resultat

en: Provide label
sv: Tillhandahåll etikett
