TagIt (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Save and edit
th: บันทึกและแก้ไข
